Doprava a platba

Způsob dopravy

Kurýr PPL (cena 99 Kč):

Momentálně jediný způsob dopravy, který si můžete zvolit, je kurýr PPL. S nejvyšší pravděpodobností Vám zásilka bude doručována na požadovanou adresu na další pracovní den po našem vyexpedování. Kurýrní společnost Vás informuje SMS zprávou v den doručování, a bezprostředně před samotným doručováním Vás bude telefonicky kontaktovat samotný kurýr. Pokud Vám v daný den nebude vyhovovat místo, případně čas doručení je možné se dohodnout s kurýrem (tel.č. na něj budete mít v SMS zprávě od kurýrní společnosti) na jiném místě případně čase, nebo přesunout doručování na další den.

Způsob platby

Platba na dobírku (příplatek 39 Kč):

Platba na dobírku je nejčastěji volen způsob platby. Pokud si zvolíte tento způsob, tak za zboží zaplatíte kurýrovi buď v hotovosti nebo kartou až při přebírání balíku. Platba na dobírku je možná pouze v případě, že je hodnota vaší objednávky menší než 3000 Kč, jinak je možné objednávku zaplatit jen předem, a to bankovním převodem, internet bankingem, příp. kartou.

Platba předem na účet:

Při platbě předem na účet zaplatíte za objednávku ještě předtím, než bude objednávka námi zpracována, resp. objednávku začneme zpracovávat až po přijetí vaší platby na náš účet. Všechny potřebné údaje k úhradě objednávky vám zašleme SMS zprávou i e-mailem hned po uskutečnění objednávky.

Online platby:

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou:

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba přes internet banking:

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, můžeme tedy bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt na provozovatele platební brány:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267